Jo vairāk mēs darām, jo vairāk varam izdarīt.

 -William Hazlitt-

BEHIND the doors rūpējās par svētku noformējumiem, pasākumu dizaina koncepta izstrādi un realizēšanu, dekorēšanas pakalpojumi privātiem un korporatīviem pasākumiem. Floristikas pakalpojumi. Dekorāciju un inventāra noma.

 

Mēs dzīvojam, lai radītu!

Mūsu ikdiena ir vide, kuru veido virzība. Tā ir kustība caur scenogrāfiju, interjeru, pasākuma dekorācijām, vizualizācijām un dizainu. Visas nianses, kas izceļ un akcentē Jūsu stāstu.

Behind the doors komanda ikdienā dzīvo ar domu, vīziju un plānu par notikumu, idejām un īstenošanu. Katrs projekts ir īpašs un unikāls, tam ir savs stāsts un sava iekšējā sirds, kuru mēs realizējam, apvienojot mūsu pieredzi un zināšanas ar darbasparu un kreativitāti.

Trīs cilvēku vīzija par nākotni mūs kopīgi noveda pie stāsta par Behind the doors.

Aiz priekškara ir KOMANDA:

...ar sapņiem….

… ar pieredzi….

Cilvēki no dažādām darba un dzīves jomām, bet ar vienu kopīgu aizraušanos - RADĪT.

Mēs esam atvērti ikvienam jaunam un nebijušam projektam. Ar kopīgiem spēkiem un radošu un drosmīgu risinājumu, mēs apvienosim Jūsu stāstu un mūsu pieredzi. Ieteiksim, konsultēsim, radīsim un realizēsim Jūsu ieceres.

 

Mūsu zīmols ir pieredze, kā mēs darbojamies - kā mēs strādājam, kā veicam un izpildam savus solījumus. Atkal un atkal; saviem klientiem, darbiniekiem un jūsu partneriem.

ATSAUKSMES

Liels paldies par lielisko sadarbību un ātru reaģēšanu. Viss bija ļoti labi, un mums ir tikai pozitīvākās atsauksmes. Process notika ļoti ātri un viegli. Patika, ka Jūs iesaistījāties ar ziedu kompozīciju izvietošanu pasākuma norises vietā un ieteicāt risinājumus, lai viss izskatītos vēl labāk. Paldies, ka bijāt padomājušas par rezerves ziediem, kuri noderēja un tika izvietoti uz papildus galda, kas parādījās pēdējā brīdī.

 

Noteikti ceram uz sadarbību arī citos pasākumos. :) 

Mums bija patiess prieks sadarboties ar Behind the Doors lielisko komandu, kas mūsu kāzās uzbūra pasakainās dekorācijas, īstenoja, gandrīz, neiespējamo! Ja vēlies uzticēties un neraizēties par iznākumu, vari būt drošs, ka šī komanda paveiks vēl vairāk kā būsi izsapņojis!:) Esam laimīgi un gandarīti, ka atradām īstos cilvēkus īstajā laikā un, ka viņi paliks daļa no mūsu brīnišķīgās dienas mūžam!:) PALDIES, JUMS!

Idejām bagāts un ļoti radošs cilvēks. Atsaucīgs ar atsaucīgu komandu! Piedāvās kaut 33 idejas, lai apmierinātu klienta vēlmes un idejas (par kurām reizēm pats nemaz nezina)! Pozitīvs un gaišs cilvēks ar kuru ir ārkārtīgi viegli komunicēt. Nolasa domas no 1/2 vārda! 

Visas tiesības pieder Behind The Doors

Lapu izstrādāja LaVision

  • Pinterest - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle