Jo vairāk mēs darām, jo vairāk varam izdarīt.

 -William Hazlitt-

Behind the doors....

Ir ne tikai radītais rezultāts ziedos, dekorācijās un telpā, bet arī process. 

Behind the doors komanda bauda procesu, no pirmās tikšanās reizes ar klientu, mēs sākam uzburt stāstu, ar detaļām, ziediem, mūziku, māksliniekiem, krāsām, vietu. Visas nianses un sajūtas, kuras gribas jums piedzīvot, mēs gribam jums RADĪT.  Vai tās ir kāzas, pasākums, dzimšanas diena, ballīte draugiem vai pikniks. No 2 cilvēku romantiskā notikuma līdz pat lielam korporatīvam pasākumam. 

 

Mūsu komanda ir cilvēki no dažādām darba un dzīves jomām, bet ar vienu kopīgu aizraušanos - RADĪT.

Mēs esam atvērti ikvienam jaunam un nebijušam projektam. Ar kopīgiem spēkiem un radošu un drosmīgu risinājumu, mēs apvienosim Jūsu stāstu un mūsu pieredzi. Ieteiksim, konsultēsim, radīsim un realizēsim Jūsu ieceres.

Mūsu komandā ir radoši, uzņēmīgi un atbildīgi cilvēki ar savu kaislību pret darbu, ko viņi dara, jo to dara no sirds:

Pasākumu ziedu un floristikas noformējums;

Interjera radīšana un vides iekārtošana;

Sociālo tīklu mārketings un satura veidošana zīmola komunikācijā.

 

Tas viss kopā ir  Behind the doors komanda! 

 

Mūsu zīmols ir pieredze, kā mēs darbojamies - kā mēs strādājam, kā veicam un izpildam savus solījumus. Atkal un atkal; saviem klientiem, darbiniekiem un jūsu partneriem.

LUDMILA ĀBRAMA

Ikviena pasāuma noskaņa slēpjas līnijās - izliektās vai taisnās, mežģīnēs cakās vai briljantu mirdzumā.

Aiz katra notikuma durvīm ir stāsts, īpašs, patiess un tik īsts. Mana un manas komandas misija ir satvert netveramo un radīt sajūtu stāstus, lai izsapņoto var piedzīvot.

ELĪNA PUĶĀNE-ŠĻŪKA

Mūsu filozofijas pamatā ir floristika kā māksta!
Mēs meklējam iedvesmu dabā, modē, dizainā un arhitektūras pasaulē. Mēs atveram durvis visam jaunajam un izmantojam šo pieredzi mūsu darbā.
Mēs piedāvājam modernas ziedu kompozīciju koncepcijas un organiski iekļaujam tās telpās. Mūs izvēlās visi, kas novērtē stilu un eleganci.

LĪVA FREIDENFELDE

Runāt uzņēmuma vārdā ar lasītājiem ir sirdslieta. Sākot no ikdienas stāstiem un ziņām sociālajos medijos un mājas lapas satura pilnveidi līdz pat preses relīzēm, kā arī vizuālā koptēla radīšana.

Uzņēmumu sadarbības pasākumu koordinēšana, mārketinga plānu izstrāde un realizēšana, komunikācijas plānošana.

Mēs palīdzam Jums runāt ar savu auditoriju.

ATSAUKSMES

Liels paldies par lielisko sadarbību un ātru reaģēšanu. Viss bija ļoti labi, un mums ir tikai pozitīvākās atsauksmes. Process notika ļoti ātri un viegli. Patika, ka Jūs iesaistījāties ar ziedu kompozīciju izvietošanu pasākuma norises vietā un ieteicāt risinājumus, lai viss izskatītos vēl labāk. Paldies, ka bijāt padomājušas par rezerves ziediem, kuri noderēja un tika izvietoti uz papildus galda, kas parādījās pēdējā brīdī.

 

Noteikti ceram uz sadarbību arī citos pasākumos. :) 

Mums bija patiess prieks sadarboties ar Behind the Doors lielisko komandu, kas mūsu kāzās uzbūra pasakainās dekorācijas, īstenoja, gandrīz, neiespējamo! Ja vēlies uzticēties un neraizēties par iznākumu, vari būt drošs, ka šī komanda paveiks vēl vairāk kā būsi izsapņojis!:) Esam laimīgi un gandarīti, ka atradām īstos cilvēkus īstajā laikā un, ka viņi paliks daļa no mūsu brīnišķīgās dienas mūžam!:) PALDIES, JUMS!

Idejām bagāts un ļoti radošs cilvēks. Atsaucīgs ar atsaucīgu komandu! Piedāvās kaut 33 idejas, lai apmierinātu klienta vēlmes un idejas (par kurām reizēm pats nemaz nezina)! Pozitīvs un gaišs cilvēks ar kuru ir ārkārtīgi viegli komunicēt. Nolasa domas no 1/2 vārda! 

  • Pinterest - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Visas tiesības pieder Behind The Doors

Lapu izstrādāja LaVision