top of page

TagadNegaidi, esi drosmīgs, dzīvo un svini TAGAD!

Ar šādu saukli šodien gribu jūs uzrunāt, lai esat drosmīgi un radoši. Un varbūt šis ir laiks, kad ir jāmaina tradīcijas un jau ierastās lielās svētku burzmas var pārraugt jaunās tradīcijās.

Varbūt šis 20/21 var būt jauns kods jūsu skaistākajiem mirkļiem. Skaistiem, sirsnīgiem, intīmiem un īpašiem brīži tikai pašiem tuvākajiem? Bet varbūt tikai jums diviem vien?

Skaists, pārdomāts un baudpilns laiks.

Pasaule apstājusies, taču dzīve un mūsu notikumi turpinās. Lai par šiem stāstiem priecātos, dalītos un nodot tālāk. Un atkal svinētu.

Katru gadu ir savas krāsu tendences, ziedu un kleitu mode. Tas vienmēr būs aktuāli, taču par krāsām, ziediem un citiem aksesuāriem vienmēr varētu diskutēt un meklēt sev tīkamāko. Taču, nenoliedzami, ka kāzu dienā līgava un līgavainis ir tie, kuri ir svarīgākie šī pasākuma ‘’viesi’’.

Un vai šis trakais laiks ir mainījis nodomu, lai to atliktu, pārceltu, atceltu? Tik daudz trauksmes un neziņas, taču es aicinu neatlikt, nepārcelt.

Aicinu piepildīt savus mērķus un sapņus jaunās tradīcijās! Svinēt svētkus tikai priekš sevis. Ja tās ir kāzas, tad divatā vai ar lieciniekiem, ja tās ir dzimšanas dienas, tad ar savas ģimenes locekļiem.

Un to var darīt tikpat skaisti, kā lielos pasākumos. Es teiktu, ka pat vēl skaistāk! To skaistumu šiem mirkļiem piešķir šis īpašais intīmais brīdis, kas nenovērš domas un nav jāsatraucas par saviem viesiem, bet tikai jābauda.

Pie skaisti klāta galda, ar mīļāko ziedu smaržu un varbūt miljons svecēm.... katram šī recepte ir sava. Un tik skaisti, kad par to ir padomājis Tavs mīļotais cilvēks. Un nebūt tas nav jādara pašam.

Mēs joprojām ar atvērtu sirdi un lielu prieku aicinām svinēt. Ikviens galdauts, ikviens zieds un aizdedzinātā svece no mūsu rokām ir pilna ar mīlestību pret šo darbu. Un ja mēs spējam radīt pasakai tuvu stāstu, tas paliek atmiņā vienmēr, arī mums.

Izvēlies dzīvot, svinēt un baudīt.
Comments


bottom of page